درباره ی زیپو وب

زیپو وب فعالیت خود را در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک و فروش هاست از سال ۱۳۹۰ به طور رسمی آغاز نمود . با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا زیپو وب  بر آن شد تا در حوزه های مختلف طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک  فعالیت خود را ادامه بدهد. گروه طراحی زیپووب آماده ارائه خدمات وب،طراحی و بهینه سازی سایت در داخل و خارج کشور می باشد .زیپو وب بعد از ۵ سال تجربه موفق در زمینه طراحی وب سایت های برتر  اینترنتی هم اکنون با در اختیار گرفتن تیمی متخصص خدمات خود را دربخش طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی به مشتریان خود ارائه می دهد ارائه خدمات و محصولات حرفه ای و موثر به تمام مشتریان همواره افتخار ما بوده است .هدف ما همواره طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

در اینجا برخی از ویژگی های بارز زیپو وب را به تفسیر می پردازیم

سرعت اجرا

تیم ما با استفاده از تجربه بالا در اجرای پروژه های متعدد، پروژه ها را با حداکثر سرعت ممکن بدون کاستن از کیفیت به انجام می رساند. ما ابزارهایی در اختیار داریم که هزینه ها و زمان اجرا را کاهش داده و میتوانیم سفارش مشتریان را سریعتر پاسخگو باشیم.حداقل زمان اجرا ۲۴ ساعت می باشد .

خلاقیت

خلاقیت ، کلید تمایز شما از رقبایتان است. اینکه بتوانید خدمات خود را متفاوت از دیگران عرضه کنید و حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید در فعالیت تجاری امروز الزامیست . ما شما را در این راه یاری میکنیم تا به خوبی دیده شوید

طراحی ارزان

طراحی وب سایت ارزان با توجه به تجربه ما در طراحی وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا، این امکان برای شما وجود دارد تا از راه حل های ارزان ما برای طراحی سایت استفاده کنید و طراحی وب سایت مورد نظر خود را با توجه به بودجه ای که دارید راه اندازی کنید.

کیفیت

شعار اول تیم زیپو وب کسب رضایت مشتری از طریق ارائه خدمات با کیفیت است. ما از لحظه شروع همکاری خود را ملزم به ارائه بهترین راهکارها و با کیفیت ترین خدمات میدانیم.

0
تعداد اعضای گروه
0
لایک ها
0
مشتریان راضی
0
حداقل زمان طراحی

زیپو وب - مشاوره رایگان,هاست و دامنه رایگان,اپلیکیشن رایگان

ارزان ترین تعرفه در ایران,کیفیت بالا و پشتیبانی همیشگی.با ما اسوده به تجارت خود بپردازید.